‘Zie, hier ben ik’. Kerstboodschap 1934 – libellenserie no. 47

ZieHierbenIk-libellenserie47a

Stichting Willem de Mérode organiseert een Willem de Mérode-dag op zaterdag 5 september 2026 te Eerbeek. Het belooft een een boeiende literaire dag te worden rond de dichter Willem de Mérode en de romanschrijfster Wilma Vermaat (de vertrouwenspersoon van De Mérode.

De deelnemers komen dan (met eigen vervoer) op twee locaties bij elkaar: Eerbeek, waar De Mérode honderd jaar geleden kwam wonen en in 1939 overleed, en Beekbergen/ Lieren, waar Wilma van 1925 tot 1967 woonde. Komt u ook?

Poster Willem de Mérodedag 2026 te Eerbeek en Beekbergen

Onlangs is op dbnl.org aan de bibliografie van De Mérode toegevoegd: ‘Zie, hier ben ik’ kerstboodschap 1934, met verzen van Willem de Mérode, teekeningen van Karel Hoekendijk – 32 blz.

Deze uitgave ken ik niet en ik ben op zoek naar de tekst van de verzen die in deze uitgave zijn opgenomen. Hulp is dus welkom!

PS Hier vind je de digitale catalogus van de volledige Libellenserie-collectie
van Joop Groenendijk te Eerbeek.

Tags:

No responses yet

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Latest Comments

  1. Anneke Groot op Reacties